Series
Ratings
13- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 2.0
TamiouRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0- Akai YubiRated ★ 4.0
- Nemuri no MoriRated ★ 2.0
ShinzanmonoRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0