Movies
Ratings
469
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0