Movies
Ratings
86
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0