Titles you rated
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Land and FreedomRated ★ 5.0
The French ConnectionRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Last Boy ScoutRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
BirdyRated ★ 5.0
Family TiesRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0