Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0