Movies
Ratings
243
MementoRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5