Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0