Movies
Ratings
192
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The IslandRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0