Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.0