Movies
Ratings
61
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
GarfieldRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 2.0