Movies
Ratings
302
Kamome DinerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0