Series
Ratings
346
SuitsRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 1.5
HwajungRated ★ 2.5- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5
- The LandRated ★ 2.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 1.0
Medical Top TeamRated ★ 1.5
A Man Called GodRated ★ 0.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 1.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 1.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0