Titles you rated
The Divine FuryRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
The Girl with All the GiftsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
mon mon mon MONSTERSRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0