Titles you rated
GlassesRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5