Titles you rated
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5