Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0