Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No BearsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
First SummerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5