Movies
Ratings
577 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 Fight ClubRated ★ 3.0 Fight ClubRated ★ 3.0
 No Other ChoiceRated ★ 5.0 No Other ChoiceRated ★ 5.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
 Rebel RidgeRated ★ 3.5 Rebel RidgeRated ★ 3.5
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 The Dream SongsRated ★ 4.0 The Dream SongsRated ★ 4.0
 The Final DestinationRated ★ 2.0 The Final DestinationRated ★ 2.0
 Special DeliveryRated ★ 4.0 Special DeliveryRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
 Love in the Big CityRated ★ 2.5 Love in the Big CityRated ★ 2.5
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 NowhereRated ★ 2.5 NowhereRated ★ 2.5
 Back in ActionRated ★ 3.0 Back in ActionRated ★ 3.0