Series
Ratings
395
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Feel GoodRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 1.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 3.0
High-end CrushRated ★ 3.0