Movies
Ratings
96
InterstellarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0