Series
Ratings
240
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.5
Special ARated ★ 3.0- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 3.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5