Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0