Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0