Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0