Movies
Ratings
538
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 0.5
PapillonRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
JudyRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Gangubai KathiawadiRated ★ 2.5
Spies in DisguiseRated ★ 0.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 0.5