Titles you rated
- ShamelessRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 0.5- ShamelessRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 2.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5- ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
GachiakutaRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Chukoikkan!! Kimetsu Gakuen MonogatariRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5