Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.5