Movies
Ratings
111
Minority ReportRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The World Is Not EnoughRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
WindtalkersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0