Movies
Ratings
320
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
JaneRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0