Series
Ratings
102
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.0
BOYS PLANETRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 2.5- Produce X 101Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 1.5
Mid-Century ModernRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 2.0