Movies
Ratings
113
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Break OutRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0