Movies
Ratings
160
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Air DollRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0