Titles you rated
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0