Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
My Teacher, My LoveRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5