Series
Ratings
71
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
QueendomRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0