Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5