Titles you rated
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Guns AkimboRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Whispering StarRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Eternity and a DayRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0