Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0- Enhypen VR Concert: ImmersionRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5