Movies
Ratings
75
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0