Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 5.0- HeroRated ★ 5.0