Series
Ratings
73
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 2.5