Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0