Series
Ratings
398
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 1.5
Pyramid GameRated ★ 4.5- 커플팰리스Rated ★ 2.5
FlexxCopRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0- The Genius Paik 2Rated ★ 2.5