Titles you rated
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5