Movies
Ratings
540
MauriceRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
The LiarRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0