Movies
Ratings
106
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Tai Chi ZeroRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0