Titles you rated
HerRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
GantzRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
It Could Happen to YouRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Le ChefRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 4.0
Karas: The RevelationRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 4.0