Titles you rated
ReLIFE OVARated ★ 3.5
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 3.5
91 DaysRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 2.5
Talentless NanaRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0