Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0