Movies
Ratings
104
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 2.0- Jodhaa AkbarRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 1.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Starry Starry NightRated ★ 1.5
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
JumperRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
From Me To YouRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0